Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))

In jos 
+2
TeQuiLa
Bar-Undead
6 participanți
AutorMesaj
Bar-Undead

Bar-Undead


Membru

Mesaje Mesaje : 183

Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-15, 14:47

Deci m-am gandit sa-mi fac si eu topicul de prezentare. :>
So...
Nume: Marius
Locatie: Constanta
Varsta: 18
Inaltime: 25 de cm... Adica pardon, 1,78 m, cam asa. :">
Muzica: Rock (Metal, Alternativ, Grunge, Post-grunge, Emocore, Screamo, Metal-alternativ, Electronic, Christian, etc.), Rap, House (ocazional)
Trupe/Artisti: Rock - Breaking Benjamin, Linkin Park, Hollywood Undead, Bring Me The Horizon, Escape The Fate, Bless The Fall, Black Veil Brides, Rise Against, Eyes Set To Kill, Panic! At The Disco, My Chemical Romance, Skillet, Brokencyde, Flyleaf, The Rasmus, Nickelback, Katatonia, Bullet For My Valentine, Evanescene, Poets Of The Fall, As I Lay Dying, We Are The Fallen, We Are The Ocean, Alesana, Finger Eleven, Falling In Reverse, Placebo, Paramore, Sum 41, The Letter Black, The Veronicas, etc. =)) ; Rap - Eminem, Tinie Tempah, Lupe Fiasco, Lil' Wayne, Jay Sean, Parazitii, Guess Who, Deliric 1, Spike, Nimeni Altu', Bitza, BUG, Chris Brown, Flo-Rida, 50 Cent, Jason Derulo, Taio Cruz, Jeremih, TI, Faboulous, R Kelly, Ne-Yo, Usher, Lil' John, etc. ; House - David Guetta, Offer Nissim, si ce e la "moda".
Hobby-uri: Iesit (prin oras, prin cartier, la un fotbal, la o samanta =)) ), PC, scris, lenevit, urmaritul serialelor, filmelor ), si cam atat. :-??
Sporturi preferate: Fotbal xD, fotbal american (primele 2 le-am si practicat), handbal, formula 1, sarituri cu schiurile, atletism, gimnastica, etc.
Anime-uri preferate: Death Note, Naruto, Spiral, Captain Tsubasa, Bleach, etc.
Scopuri: Sa-mi fac prieteni noi in aceasta minunata lume virtuala. Si meh, ok, poate sa mai si postez ceva.
Meh, si cum mi-am pierdut destul timp din viata dand copy-paste, va mai las si pe voi sa ma mai intrebati cate ceva. :>


Sus In jos
TeQuiLa

TeQuiLa


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 8906
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : `..::In mY worLd::..`

Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Azumy Gray
Specie Specie : Înger
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula din cer


Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-17, 05:22

Wow. o.O.
Bun venit pe site >:D<
Deci, nu are rost sa te mai intreb de muzica si artisti preferati :)) ...
Dar... cat ti-a luat sa ii scrii pe toti ? Chiar daca e un copy/paste asa cum spui :D....
Sus In jos
Http://www.fuck-ce-vreau-eu.com
RyukBunta

RyukBunta


Membru Exclus

Mesaje Mesaje : 1203
Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Ramnicu Valcea

Anime favorit Anime favorit : Clannad

Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-17, 05:23

Nu mai am...ce sa te intreb xD o prezentare asa lunga nemaivazuta de mine :D
Sus In jos
Bar-Undead

Bar-Undead


Membru

Mesaje Mesaje : 183

Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-17, 05:36

Ms de intampinare :)). Poi na, nu e asa lunga, avand in vedere ca vreo 50%-60% din ea este ocupata numai de partea muzicala. =)).
Si na, ati avea ce sa ma intrebati dar cred ca va e lene. =))
@Keta. Poi cand am scris trupele mi-a luat cam 20-30 de minute. =))
Sus In jos
Emo

Emo


Membru

Mesaje Mesaje : 2209
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 24
Localizare Localizare : crazy world

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Vampire Knight

Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-17, 08:06

pai ai dat multe detali despre tine asa ca nu am ce sa te mai intreb asa ca ti zic...

welcome!!^^
Sus In jos
ριтιcσт αмз

ριтιcσт αмз


Membru Exclus

Mesaje Mesaje : 230
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Crude de Arinaga

Anime favorit Anime favorit : Clannad
Manga favorită Manga favorită : Pleach Girl


Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-18, 09:36

Mariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiius :3 Bine ai venit nenea cu barul si cu fetitele pe tine :3
Sus In jos
https://www.facebook.com/larisa.sicamatat
Bluuri

Bluuri


Membru

Mesaje Mesaje : 427
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 24
Localizare Localizare : in cimitir ...cu fantomele :X

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Death Note
Manga favorită Manga favorită : Tende Freeze, Naruto


Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-19, 13:26

Bine ai venit !!Hm hm hm ...ce sa te intreb ...asa asa ...care e culoarea ta preferata ? Muzica te linisteste cand esti suparat ?Ce faci cand esti vesel ?Ce ai vrea sa faci in prima zi de vacanta ?(asta cand o sa se termine anul asta ...)hm ...care este personajul tau preferat ?Ai vreo melodie preferata ?Citesti manga ?De ce nu-ti place ":)" ?:-s...crezi ca am pus destule intrebari ?hopa ...inca una =))
Sus In jos
Bar-Undead

Bar-Undead


Membru

Mesaje Mesaje : 183

Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon112011-10-20, 08:31

@Blu. Negru (non-culoare).
Da, ma linisteste.
Nu prea sunt vesel, dar probabil zambesc... Idk.
Cred ca iau vacanta mai tarziu cu bac'ul. Dar oricum, cand iau as vrea sa ma imbat de bucurie ca am luat bacu'.
Nu am un personaj preferat. :-??
Am multe melodii preferate.
Da, citesc.
Nu-mi place pt ca eu il folosesc ca semn de ironie, sarcasm. Si cand il foloseste altcineva am aceeasi impresie.
Meh.

@Clau. Eu nu fac concursuri. :))
Si meh, fetele sunt prea mici, le mai las sa creasca si poate dupa. ;;)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))   Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =)) I_icon11

Sus In jos
 
Toate fetele sus pe Bar, sus pe Bar! =))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: