Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Neata....

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
RebeL KidZ

RebeL KidZ


Membru

Mesaje Mesaje : 6

Neata.... Empty
MesajSubiect: Neata....   Neata.... I_icon112011-11-17, 12:21

Eph... sa ma prezint si eu... (miroase a creier incins... >.>)
Pai eu ma numesc... stiu unele persoane cum ma cheama... nu vreau sa ma trezesc cu alte porecle...
Imi place rock`ul... trupa preferata Black Veil Brides
Desigur am mai multe trupe rock pe care le ascult, da Bvb (Black veil brides) sunt preferatii mei...
Exemple de alte trupe: Nightwish, Breaking Benjamin, Simple plan, BvB, Nickelback, Soad, Skillet, MSI, Brokencyde, Within Temptation, 3 Doors Down, Green Day, Three Days Grace, Sum41, 30 Seconds to Mars, Jon Bon Jovi, Paramore, Dead by April, Sunrise Avenue, Renegade Five, HIM, April Sixth
Mai sunt altele, si deobicei, ascult emocore... culoare preferata Negru (logic...)
Anime`uri vizionate: Fairy Tail, Naruto, Death Note, Sailor Moon, Detective Conan, Nana... , Dragon Ball/Z/Kai/GT, Ouran High School Host Club, D.N.Angel, Code Geass (ambele sezoane), Fullmetal Alchemist (tot), xxxHolic, Highschool of the Dead, Ghost Stories, Deadman Wonderland, Angel Beats, Ao no Exorcist, Fruits Basket, Deadman Wonderland, Trigun, Jigoku Shoujo (tot), Bleach. Am mai vazut dar asta imi mai amintesc
Preferate ar fi: Fairy Tail, Naruto, Death Note si Ao no Exorcist
Personaje preferate:Naruto(Naruto), Kakashi(Naruto), Madara (Naruto), Natsu (Fairy Tail), Erza(Fairy Tail), Happy(Fairy Tail), Rin(Ao no Exorcist),
L(Death Note).
Cateodata visez cu ochii deschisi (mai mereu... this is the life...) sarita dupa fix (in toane proaste), si cateodata zambitoare (mai mereu... daca nu cumva ma zaresti ca rad cu gura pana la urechi...)






Sus In jos
Ryuzaki

Ryuzaki


Membru

Mesaje Mesaje : 377
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : BB

Anime favorit Anime favorit : One Piece, Dragon Ball

Neata.... Empty
MesajSubiect: Re: Neata....   Neata.... I_icon112011-11-17, 12:26

Puteai sa faci o prezentare mai scurta(nu lua in seama asta Ras: ).Pai pot sa iti spun bun venit pe forum si sa te intreb ce ai facut cu Linkin Park.Mai pe toti care le au cu rock-ul i-am vazut ca prin trupele lor preferate era si Linkin park,la tine se pare ca nu e Ras:

Si am observat ca ai vazut ceva anime-uri,poti incepe sa postezi pe la discutii anime,daca vrei poti incepe cu Death Note si DBZ unde mai putem zice si noi 2-3 vorbe ca la restul nu prea le am,mai ar fi FMA... Fericit
Sus In jos
http://dragonball.hi2.ro/forum
RebeL KidZ

RebeL KidZ


Membru

Mesaje Mesaje : 6

Neata.... Empty
MesajSubiect: Re: Neata....   Neata.... I_icon112011-11-17, 12:31

>.> si Linkin park`u imi place, da la cate scrisai mi se acrii si mie... era sa uit si Bon jovi... iti vine sa crezi? :O
Da... as posta cu alta ocazie si pe acolo >.> sa zicem ca acum mi`e lene sa comentez ditamai post`u (again) :D
Sus In jos
Soseta Roz

Soseta Roz


Membru

Mesaje Mesaje : 656
Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Nyappy-land

Anime favorit Anime favorit : Nana, Naruto

Neata.... Empty
MesajSubiect: Re: Neata....   Neata.... I_icon112011-11-19, 03:40

Bun venit pe forum^^

...Ai o descriere maaare 0,o
Sus In jos
http://www.jumatate-de-creier.blogspot.com
Continut sponsorizat





Neata.... Empty
MesajSubiect: Re: Neata....   Neata.... I_icon11

Sus In jos
 
Neata....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: