Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dansul dragostei

In jos 
AutorMesaj
Emo

Emo


Membru

Mesaje Mesaje : 2209
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 24
Localizare Localizare : crazy world

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Vampire Knight

Dansul dragostei Empty
MesajSubiect: Dansul dragostei   Dansul dragostei I_icon112011-12-28, 04:46

Este un film despre si cu dans,iubire..deci un mic rezumat pentru film.Un baiat (scuze nu mai stiu numele personajelor)impreuna cu prietena sa se muta in New York.Acestia fiind buni prieteni din copllarie impartasesc aceasi dragoste pentru dans.Printr-o maimutareala in parc personajul masculi descopera ca este NDC(nascut din casetofon).El impreuna cu noul sau prieten (cel care a infintat trupa de dans Pirates) merg in ascunzatoarea piratilor .Aici baiatul afla totul despre piratii dar si despre rivali lor samurai si cum se apropie un concurs de dans cu trei etape al carui premiu este un milion de dolari.Pe parcursul filmului *inemeietorul* cunoaste o fata care este chiar sora celui care a fondat samurai,spre sfarsit el afla adevarul despre fata mai exact in a doua etapa a concursului si ca de obicei castiga pirati fondatorul impreuna cu sora celui de la samurai pleaca intr-o calatorie iar cel despre care am pomenit in primele randuri se culpleaza cu prietena lui.
Scuze am vazut de mult filmul si am cam uitat cateceva. Zambet mare
Sus In jos
 
Dansul dragostei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Filme-
Mergi direct la: