Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Helăăău.... Part II

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
TeQuiLa

TeQuiLa


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 8906
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : `..::In mY worLd::..`

Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Azumy Gray
Specie Specie : Înger
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula din cer


Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-25, 05:46

  • Dupa 8301 posturi, locul I in topul postatorilor din forum si rangul de admin ( le-am mentionat pentru cand toate asta nu vor mai fii desi sper sa nu fie asa) m-am decis sa imi refac prezentarea pentru ca... nah... nu am ce face...

    Asadar....

    Numele meu e Lola, dar imi puteti spune si Whispyy [ momentan ] sau Biscu
    Oke, nu ma supar nici daca imi spuneti Sefa sau...
    Phiu! Bine ca m-a oprit cineva inainte de a termina!
    Nu cred ca o sa va incarc memoria cu numele meu real pentru ca sunt sigura ca nu va intereseaza....

    Am 16 ani si sunt din Botosani dar nici asta nu cred ca prea conteaza.

    Sunt o perfectionista, razbunatoare si ma supar repede din orice nimic, deci, ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se indeplineasca sau sa devina cel mai mare cosmar al tau.

    Imi place muzica rock (Rammstein, Skillet, Hollywood Undead, Breaking Benjamin, Panic! At the disco, One Republic, Linkin Park etc.) hip-hop, rap, dance, pop iar aici nu ii mai insir pe toti pentru ca nu am rabdare.... hihi.

    Umn.... hm... ce trebuiea sa mai spun?! A da. Ador sa desenez, sa dansez, sa ies cu prietenii, jocurile video si cateodata chiar si scoala (asta exceptand orele de mate / chimie / engleza si stupida logica.) Imi plac la nebunie culorile inchise, cam cum e asta pe care o vezi acum Zambet mare.....

    Poi... Nah... cred ca stiti cu totii ( sau cel putin asa ar trebui) ca eu sunt cea mai inocenta si cuminte de pe site si nu trebuie sa luati in seama ceea ce spun ceilalti despre inocenta mea. Ah... era sa uit sa specific ca sunt si cea mai modesta persoana pe care o cunosc. Zambet mare

    Revenind din luna pe pamant intr-o cadere libera, vreau sa mai spun caaa.... aaa..... umn... hm... nope. Asta a fost tot ce am avut de spus.

    Daca mai aveti intrebari, nelamuriri sau mai stiu eu ce alt ceva asemanator, nu ezitati sa imi spunei. Promit ca nu va afla nimeni nimic Clipire

    Pupicy :*
Sus In jos
Http://www.fuck-ce-vreau-eu.com
Raffy

Raffy


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 4136
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 29
Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Debiati Bono
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Material Body.
Arme Arme : Coasa cu maner telescopic
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Jungla Marină

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuuden

Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-25, 07:14

Repede fac eu Hey part 2 Ras hop top si voi :-w.Oricum e bine ca sunt un exemplu de urmat:)).
-Nu mai pun intrebari ca deja stiu rasp la ele.Decat una am sa te intreb:D
-Ce culoare iti place?
P.S:nu iti zic eu tie Sefa=)) nici sa ma pici cu ceara.
Pai daca ai uitat cum faceai tu acum ceva timp Post Hunting Ras de ce crezi ca esti pe locu 1? Ras
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/forum
TeQuiLa

TeQuiLa


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 8906
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : `..::In mY worLd::..`

Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Azumy Gray
Specie Specie : Înger
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula din cer


Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-25, 07:47

Raffy.. Postul tau imi creaza o pata neagra asupra a ceea ce am spus eu mai sus si permitem sa MA citez:
[quote=Whispyy]Poi... Nah... cred ca stiti cu totii ( sau cel putin asa ar trebui) ca eu sunt cea mai inocenta si cuminte de pe site si nu trebuie sa luati in seama ceea ce spun ceilalti despre inocenta mea.[/quote]
In primul rand, eu nu fac Post Hunting, ci doar postam pentru a mari numarul de posturi al forumului, si in al doilea rand akky a fost primul care a facut "Prezentarea Part 2"


Ultima editare efectuata de catre Little Jimmy in 2012-05-04, 11:05, editata de 2 ori (Motiv : Evita off-topicul.)
Sus In jos
Http://www.fuck-ce-vreau-eu.com
Raffy

Raffy


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 4136
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 29
Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Debiati Bono
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Material Body.
Arme Arme : Coasa cu maner telescopic
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Jungla Marină

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuuden

Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-25, 07:51

Nu prea e "Prezentare part2" daca nu mai este unul vechi Limba nu e prob mea ca la sters este doar un "Remake".Nu "part 2" si fix pix nu ai rasp la ce te-am intrebat doar mi-ai tinut morala Ruleaza ochii.Apropo... care e diferenta intre "Post Hunting" si "Cresterea mesajelor de pe forum"? Nu faci exact acelasi lucru?.... dupa mine e o prostie sa Interziceti "Post HUnting" si sa folositi "Cresterea mesajelor de pe forum" fiind acelasi lucru Limba


Ultima editare efectuata de catre Little Jimmy in 2012-05-04, 11:07, editata de 1 ori (Motiv : Evita off-topicul.)
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/forum
TeQuiLa

TeQuiLa


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 8906
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : `..::In mY worLd::..`

Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Azumy Gray
Specie Specie : Înger
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula din cer


Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-25, 07:53

Prin cuvantul "prezentare" ma refeream la numele topicului lui pe care l-a facut pentru ca nu il mai tin minte. <.<

Cat despre culoare... am scris in primul post.


Ultima editare efectuata de catre Little Jimmy in 2012-05-04, 11:15, editata de 1 ori (Motiv : Evita off-topicul.)
Sus In jos
Http://www.fuck-ce-vreau-eu.com
Raffy

Raffy


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 4136
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 29
Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Debiati Bono
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Material Body.
Arme Arme : Coasa cu maner telescopic
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Jungla Marină

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuuden

Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-25, 07:54

-Si te doare limba sa rasp la o simpla intrebare? Si nu este in nici un caz "prezentarea' lui Akky cu numele Part 2...


Ultima editare efectuata de catre Little Jimmy in 2012-05-04, 11:18, editata de 1 ori (Motiv : Evita off-topicul.)
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/forum
TeQuiLa

TeQuiLa


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 8906
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : `..::In mY worLd::..`

Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Azumy Gray
Specie Specie : Înger
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula din cer


Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon112012-01-26, 04:03

In fine. Sa terminam cu Off-Topicul. Zambet mare
Sus In jos
Http://www.fuck-ce-vreau-eu.com
Continut sponsorizat





Helăăău.... Part II Empty
MesajSubiect: Re: Helăăău.... Part II   Helăăău.... Part II I_icon11

Sus In jos
 
Helăăău.... Part II
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: