Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenamentul Singuratic

In jos 
AutorMesaj
Raffy

Raffy


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 4136
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 29
Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Debiati Bono
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Material Body.
Arme Arme : Coasa cu maner telescopic
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Jungla Marină

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuuden

Antrenamentul Singuratic Empty
MesajSubiect: Antrenamentul Singuratic   Antrenamentul Singuratic I_icon112012-02-02, 09:31

Ajung foarte departe pe cel mai inalt munte.Eram singur si revin la forma umana.Ma pun in fund si meditez.SI ajung in mintea mea.Era vechiul meu prieten.Testoasa.
Testoasa:-Hei Tinere.Deja ai nevoie de mine?
-Da... am numele astea in cap "Floare Ucigasa" "Lotusul negru" si... "Trandafirul Stelar".
Testoasa:He he... tinere astea sunt niste tehnici.SIngurele tehnici de care ai nevoie. "Floarea ucigasa" Te poate apara in orice atac ce tine de energie.Daca e de lupta corp la corp nu ai sanse. Deci uite ce trebuie facut.Trebuie sa faci niste semne din mana. Semnul Ursului care e asa Semnul Vulturului si Semnul Leului.Iti pui toata energia in ele si semnul de pe frunte se va lumina.Steaua in albastru si trandafirul in galben.Vei afla daca merge doar in lupta.Dute si exerseaza.
Ies din mintea mea si ma ridic de pe jos.Fac semnele dar nimic... semnul ramane la fel.Fac iar si tot asa timp de 3 ore dar nu reusesc deloc.
-AAAAAA Mergi o data.....
Imi aduc aminte de ce a spus batranul.Sa pun toata energia imi pun toata energia in toate semnele si o lumina puternica ma inconjoara.Semnul devine foarte luminos.
-Wow... chiar e puternica.Dar... nu stiu daca si merge.
Ma transform iar in varcolac si alerg in jurul muntelui apoi ma indrept spre oras.
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/forum
Raffy

Raffy


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 4136
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 29
Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Debiati Bono
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Material Body.
Arme Arme : Coasa cu maner telescopic
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Jungla Marină

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuuden

Antrenamentul Singuratic Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamentul Singuratic   Antrenamentul Singuratic I_icon112012-02-03, 07:17

Ma intorc in locul de ieri pe munte.Ma dezbrac de tricou.Era un frig pe munte dar eu incep sa fac flotari.
Fac cu stanga 20.000 si cu dreapta 20.000.Ma pun intr-o mana si fac 200 de ridicari.fac si cu stanga.Imi trosnesc usor gatul si umerii.Cand de o data imi aduc aminte ceva.Nu era din amintirile mele erau de la testoasa.Nu tine de semnul de pe frunte si mai degraba de Taijutsu.
-Am nevoie de bandaje.
Scot din ghiozdan o suta de metri de bandaje.Infasor 50 pe stanga si 50 pe dreapta.
le intind pe jos si le las atarnate.Un bustean de vreo doi metri era langa mine.infasor bandajele in jurul busteanului agatate de mainile mele.Sar in sus la vreo 20 de metri ma intorc cu capul in jos si ca un fel de "GLont care se invartea" coboara foarte rapid lovesc atat de tare busteanul de pamant incat se face tandari.
Antrenamentul Singuratic Naruto-vs-Lee
-Front Lotus... Nice... e chiar frumos.Sunt putin ametit dar e buna.
Imi pun inapoi bandajele si ma imbrac imi iau ghiozdanu si plec.
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/forum
 
Antrenamentul Singuratic
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenamentul
» Antrenamentul.
» Antrenamentul secret
» Antrenamentul Chakrei.
» Antrenamentul In Nisip

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Fanilor :: Universul RPG :: Arhiva RPG :: Naruto RPG :: Padurea :: Muntele-
Mergi direct la: