Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cascada Mortii.

In jos 
AutorMesaj
Raffy

Raffy


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 4136
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 29
Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Debiati Bono
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Material Body.
Arme Arme : Coasa cu maner telescopic
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Jungla Marină

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuuden

Cascada Mortii. Empty
MesajSubiect: Cascada Mortii.   Cascada Mortii. I_icon112012-02-04, 03:35

Ajung schiopatand la cascada.Ma asez jos si imi scot proteza.Meditez si intru in minte.
-Asa testoasa nenorocita.... uite acum am ramas fara un picior.Ca scap eu cu Lotusul negru....
Testoasa:-Si ce vrei sa fac acum?sa iti regenerez picioru?
-Da ar fii o idee... ca altfel mor si eu si tu....
Testoasa:-Bine , bine.... e un jutsu care te poate ajuta.
-Unde il pot gasi?
Testoasa:La cascada asta.Sub apa este o mica pestera acolo gasesti un pergament.
-Um mersi...
Sar in apa si inot destul de incet cu un picior... Ajung relativ rapid.Intru in pestera si vad un pergament.Era super mare... cand il deschid umple toata pestera.Era un desen si erau 4 locuri unde trebuia sa stea cineva si un al 5 lea in mijloc.
-Hm... si mai trebuie 4 oameni...
-Kage Bunshin no jutsu!
apar inca 4 ca mine.toti aveau cate putin din chakra mea.Se pun clonele in locurile specifice.Si eu in mijloc intins cu piciorul in locu potrivit.Tot pergamentul devine verde.Simt o durere foarte mare cand incepea sa creasca iar osul piciorului si carnea pe el.
-AAA!!!!!
Clonele inca erau la locul lor.Transmit chaakra de la mine la clone.Piicorul ma durea tot mai tare.Dar deja ajung la genunchi.Ma durea tot mai tare pe masura ce se regenera.Ajunsese la glezna durerea era tot mai mare.Dau si restu de chakra la clone.Mi se regenereaza si degetele la picior si ma ridic.Calc pe el era bun nu ma durea.Las pergamentul unde e ies din pestera ajung afara si plec spre padure.
Sus In jos
http://anime-doom-world.forumgratuit.ro/forum
 
Cascada Mortii.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» din nou la cascada
» La cascada
» Cascada
» Cascada...
» Langa cascada

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Fanilor :: Universul RPG :: Arhiva RPG :: Naruto RPG :: Padurea :: Cascada-
Mergi direct la: