Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Opinions

In jos 
AutorMesaj
Symphony
Vizitator
Anonymous



Opinions Empty
MesajSubiect: Opinions   Opinions I_icon112011-05-10, 06:47

So... Puteti sa luati ce zic eu cum vreti, dar eu vreau numai sa ajut.

Ieri am trecut pe la Regulament si mi-a placut, dar as fi preferat sa fi fost original, nu preluat de altundeva. Totusi, apreciez faptul ca ati mentionat de unde l-ati luat.

Unele forumuri sunt scrise gresit a.k.a. exista greseli gramaticale. De exemplu este 'Intrebari', nu 'Intrebarii'. Nu exista niciun motiv sa il articulati si mai lipseste cate o cratima.

Cele cinci animeuri care au forum nu sunt singurele si nu sunt cele mai graitoare. Sincer, pe astea le stie toata lumea, daca chiar vreti forum anime, discutati despre animeuri care au mai multa valoare, gen Death Note, Elfen Lied, D-Gray Man, Paradise Kiss etc. Sunt o multime de animeuri bune care chiar merita discutate de fani. Sa nu mai zic ca doar cinci este prea putin pentru un forum anime.

Unde este fictiunea originala?

La RPG unele denumiri ale forumurilor sunt articulate si altele nu. Asta da impresia ca nu va dati toata silinta pentru forum si este facut din plictiseala.

Jocurile stau exact ca nuca in perete la Alte Anunturi. La fel si Muzica si Filmele. Banuiesc ca sunt forumri de discutie, in niciun caz nu sunt dedicate anunturilor (nici nu as vedea logica din moment ce acesta este un forum anime).

Ideea e ca forumul lasa de dorit. Mai aveti de lucru la structura si... n-am citit tot, dar am impresia ca spamul e cam in floare.

Again, intentia mea a fost sa ajut. Voi mai trece pe aici anyway si poate ca voi reveni asupra ideii de a-mi face cont.

O zi buna!
Sus In jos
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Opinions Empty
MesajSubiect: Re: Opinions   Opinions I_icon112011-05-12, 07:00

Topicinchis si trimis la cos deorece nu are legatura cu sectiunea.
Sus In jos
 
Opinions
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Coş de gunoi :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: