Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Replici memorabile.

In jos 
AutorMesaj
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Replici memorabile. Empty
MesajSubiect: Replici memorabile.   Replici memorabile. I_icon112012-05-10, 12:29

Acum ceva timp cred ca a mai fost un astfel de topic dar nu stiu ce sa intamplat cu el. Oricum in acest topic dupa cum sugereaza si numele amintiti replici celebre din anime/manga mentinoand personajul si animeul.

1. Dar nu e nici cea mai mica posibilitate ca un vanzator aratos si sexy ca mine sa aiba un Bankai. [ Urahara Kisuke - Bleach ]

2. Nu sunt pervers, sunt cel mai mare pervers! [ Jiraya - Naruto ]

3. Totul a inceput intr-o zi de marti. Sau era vineri? Dar parca era miercuri, sau luni. Dar daca era joi? Cert este ca totul a inceput intr-o zi de duminica. [Excalibur - Soul Eater]

4. Ce e o logodnica? E o muratura? E acra?E sarata? Are gust bun? [ Gourry - Slayers]

5. Ai de gand sa mananci prajitura aia? Nu conteaza, oricum o voi lua eu! [ L. - Death Note ]
Sus In jos
 
Replici memorabile.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Episoade preferate/memorabile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discuţii despre anime şi manga :: Discuţii despre anime :: Discuţii despre alte anime şi manga-
Mergi direct la: