Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Credinte copilaresti.

In jos 
AutorMesaj
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Credinte copilaresti. Empty
MesajSubiect: Credinte copilaresti.   Credinte copilaresti. I_icon112012-05-10, 13:42

Astazi vorbeam cu un coleg despre prostiile pe care le credeam noi cand eram micuti. Aici ne puteti amuza cu cateva din aceste prostii.

Cand eram mic mic, cred ca aveam 3-4 ani. Am crezut ca orice nu vad eu sta in loc, de ex daca nu ma mai uit la TV imaginea se blocheaza. Ras

Am crezut ca aproape de parcul unde statema eu inainte unde in apropiere sunt niste case sunt niste lupi in jur care nu ii lasa pe omenii de acolo sa plece. [Asta credeam pentru ca mi-a zis cineva cu scopul de a ma face sa nu ma duc acolo]

Credeam că în America stau extratereştri şi roboţi, în Asia şi Africa credeam că sunt oameni preistorici, în Antarctica sunt omeni dăi de gheaţă şi Australia era normală ca Europa.
Sus In jos
 
Credinte copilaresti.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Amuzament-
Mergi direct la: