Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Faze imposibile.

In jos 
AutorMesaj
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Faze imposibile. Empty
MesajSubiect: Faze imposibile.   Faze imposibile. I_icon112012-05-10, 14:19

Sunt anumite chestii în anime ce sunt practic imposibile prin imaginea pe care o voi pune, pe care probabil o ştiţi deja, vă veţi da seama la ce mă refer.

Spoiler:
După cum vedeţi în acestă poză apare Minato personaj mort, şi pe lângă asta acesta este un OVA care, dacă nu mă înşel a apărut înainte apariţiei lui Shizune, şi ea prezentă în imagine, în această serie.

Spoiler:
Probabil că ştiţi cu toti si de acestea imagini cu corpul lui Nagato ce sunt şi el oarecum imposibile, doar dacă nu cumva a fost desfigurat de Naruto.


Ar mai fi 2-3 imagini pe care aş vrea să vi le arăt dar nu le pot găsi chiar acum.
Sus In jos
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Faze imposibile. Empty
MesajSubiect: Re: Faze imposibile.   Faze imposibile. I_icon112012-09-05, 04:46

Spoiler:

Iată o altă imagine cam ciudată în care îi vedem pe Itachi şi Kisame cei doi membri Akatsuki care stau în faţa unor ANBU. Imaginea este din acelaşi OVA cu prima şi aceşti oameni aşteaptă la coadă pentru baie. Dacă văd bien în imagien este şi Gaara şi bunica Chiyo (spre să nu i-am greşit numele).

Părerea mea e că atât această imagine cât şi cea cu Minato sunt făcute intenţionat deoarece este un OVA şi e doar pentru amuzamet.


Spoiler:

Eh, aici, nu ştiu din ce număr manga este poza sau altceva dar după cum vedeţi aici Obito este un copil iar atunci Minato era senseiul său adică un Jounin. Totuşi se vede în spate că are o statuie de pe muntele cu Hokage. o,o Asta nu mai îmi pare intenţionată.
Sus In jos
 
Faze imposibile.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Faze amuzante

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discuţii despre anime şi manga :: Discuţii despre anime :: Discuţii despre alte anime şi manga-
Mergi direct la: