Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Well..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
● Lene

● Lene


Membru

Mesaje Mesaje : 23
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Anime favorit Anime favorit : Naruto

Well.. Empty
MesajSubiect: Well..   Well.. I_icon112012-06-02, 04:51

Vroiam sa scriu la celalat topic cu chat.. Dar daca era blocat am sa fac un topic nou doar pentru asta. >.<
La chat de ce nu stergeti " [ Copy this | Start New | Full Size ] " Nu e greu sa va uitati unpic pe cod si sa eliminati partea nefolositoare <3 Cam atat~ Succes.

By the way, scuze de edit. Faza cu colturile rotunde, nu ii vad rostul, sunt ciudate punctele acelea albe acolo, dar nu deranjante. Deci nu e esential, eventual doar lucrati pe cod pentru a sterge alea caci sunt cam inestetice. :3

Tocmai am citit regulamentul, spunea pe undeva la imagini sa le punem in spoiler, de ce? Adica de ce nu pui redimensionare pe forum? atunci nu ar mai trebui sa iti faci griji pentru marimea imaginilor.
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/forum
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Well.. Empty
MesajSubiect: Re: Well..   Well.. I_icon112012-06-02, 11:02

Ehem, deci ţi-am luat in considerare sugestiile legate de chat iar cea legata de imaginile ce trebuiesc puse in ''spoiler'' nu am folosit un cod de redimensionare pentru a putea păstra imaginile exact aşa cum sunt şi in acelaşi timp pentru a nu deteriora mărimea forumului.
Sus In jos
 
Well..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Color :: Sugestii-
Mergi direct la: