Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Imma f*cking potato.

In jos 
AutorMesaj
Catastrophe ツ

Catastrophe ツ


Membru

Mesaje Mesaje : 8
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Potatoes World

Tehnici Tehnici : Tehnica secrata din Satul Somnului.
Arme Arme : Bloddy Dagger.
Anime favorit Anime favorit : InuYasha.
Manga favorită Manga favorită : No one.


Imma f*cking potato. Empty
MesajSubiect: Imma f*cking potato.   Imma f*cking potato. I_icon112012-11-10, 12:57

Cautam o pictograma cu mancare si vad ca nu aveti, ar trebui.
Hi there Delia here. Imma f*cking potato who camed here for food.
Kidding. Am aproape 16 ani, sunt fata de la tara crescuta cu paine de secara cu un umor bazat pe sarcasm in mare parte sau chestii copilaresti. Am o minte de 11 se poate spune si nu-mi place sa ma cert cu altii. Cand incep sa ma cert incep instant sa rad. =) Cheeky me. Sa incep.
Loves: mancarea, anime&manga baietii cu accente adorabile,tumblr, Cola, femeile care arata bine(wha?), 9gag, filmele, desenele animate, somnul, tot ce tine de youtube, sa ma prostesc si unicornii. Yep, imma a badass unicorn.
Hates: scoala si injuraturile. Si nu ma refer la acele prostioare care ies pe gura oricui, ci cand lumea incepe sa-si bage de toate si sfinti si sa se duca toti undeva la mama. Si apropo, nu urasc matematica, urasca profesoara de mate. Si cred ca si scrisul ala de messenger. xx
Alte chestii? Nu stiu, chiar imi place sa-mi fac mereu prieteni noi si sa stam la un pahar de cola, adica mai beau din cand in cand si alcool, dar neeeah, nu se compara. Aaa da, COLA SI PEPSI NU, NU AU ACELASI GUST, duh. Daca as putea as sta 19/24 de ore in fata calculatorului, 2/24 mancand si restul dormind, dar nu am cum sa le am pe toate. DIRECTIONER, yeah sa stie tot neamul. <3
Anime-uri favorite: InuYasha (god bless ya), Fairy Tail, Nana (am plans la greu) Soul Eater, Kaleido Star si Kuroko no Basket si ar fi foarte multe dar astea imi plac mult mult. Back off, Im Kurokocchi's wife. Guuurl dont touch him.

Atat, am avut de zis in rest puteti sa lasati intrebari. Id love to answer. xx
Sus In jos
http://dellz-thecatastrophe.tumblr.com/
 
Imma f*cking potato.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: