Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tara lui Azar

In jos 
AutorMesaj
Razy Re

Razy Re


Jucător RPG

Mesaje Mesaje : 10730
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : In in cautarea linistii

Rang RPG Rang RPG : Cetăţean
Nume personaj Nume personaj : Jiroko Rey
Specie Specie : Om-Flacără
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Ţara de foc

Anime favorit Anime favorit : Naruto Shippuden, Yu-Gi-Oh, Fairy Tail

Tara lui Azar Empty
MesajSubiect: Tara lui Azar   Tara lui Azar I_icon112011-07-20, 11:40

-Sunt acasa, dupa 3 ani sunt acasa din nou.
Zise Azar in timp ce era calare pe cal si admira Persia. Oameni toti ieseau din case doar sa vada cu ochii lor. Printul din Persia traieste.
Oameni sopteau toti intre ei:
-Oare el e?
-Printul din Persia.
-S-a intors?
-S-a intors.
Azar loveste putin calul sa prinda viteza si se intreapta spre turnul central (Palatul Regal). Slugile se aseaza in genunchi cand intra el, toti infara de unul, Un batran imbracat in rosu si el spune:
-Printe, ma bucur ca te-ai intors.
-Ma bucur sa te vad, maestre.
-Dastan, Stiu tot. Tot ce sa intamplat de cand ai plecat de aici acum 3 ani cand l-ai omorat pe rege.
-Vreu sa devin mai puternic. *si el ingenunchiaza in fata batranului*
-Stiu ce vrei. vino dupa mine.
Cei doi pleaca spre o usa care nu a mai fost deschisa de multa vreme.
-Printe, aici e lacasul secret al sabiei apei, Cea mai puternica sabie a regelui Solomon. te astepta...
-Vrei sa o scot din Acel craniu?
-Se spune ca doar mostenitorul de drept al tronului Persan. Mereu tronul a fost dat oamenilor simpli pentru ca nimeni nu stie cine a fost copilul regelui solomon.
-Si te gandesti la mine? doar pentru ca eu am fost adoptat de rege si nu sunt sange albastru din aceea ramura.
-Printe Dastan incearca..!
Isi ia inima in dinti si pur si simplu scoate sabia de parca nu era nici o vraja acolo.
-Adevaratul mostenior al tronului s-a aratat!!!! Printul Dastan e Regele din Persia.
-Multumesc mult, dupa ce se va termina aventura in Satul Konoha ma voi intoarce sa conduc Persia.
-Asa sa faci..Printe
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/ReRazy/videos
 
Tara lui Azar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O casa la tara
» Regulamentul sectiunii " Ţara de foc "
» Ţară de origine - Informaţii personaj.
» Dastan sau Azar?
» In cautarea lui Azar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Fanilor :: Universul RPG :: Arhiva RPG :: Naruto & Bleach RPG :: Alte Locatii :: Alte Locatii-
Mergi direct la: