Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nimic nu-mi iese bine

In jos 
AutorMesaj
Akky

Akky


Fondator

Mesaje Mesaje : 9813
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Antarctica

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Akky Kinuta
Specie Specie : Om
Tehnici Tehnici : Gheaţă, controlul oaselor
Arme Arme : Coasă
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula Drum

Anime favorit Anime favorit : One Piece
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Nimic nu-mi iese bine Empty
MesajSubiect: Nimic nu-mi iese bine   Nimic nu-mi iese bine I_icon112011-07-20, 15:26

Akky state in camera lui in par uitandu-se spre tavan gandindu-se la ce sa inamplat in ultimele zile

Gand: Nimic nu mi-a iesit bine in ultimul timp ... Yukie a parasit Akatsuki
Azar a spus ca vrea sa revine. ... sa-l cred?
Hirameka a plecat
Se pare ca nu putem sta asa mult timp cu Arisa
M-am inecat de cateva ori
Am decalarat acel razboi, o fi fost bine?
Tot ce fac e gresit ... sunt doar un ratat ... nu pot sa fac nimic bine si dintr-o cearta proasta l-am pierdut pe Hiramekari

Apoi Akky se ridica brusc :
-Sunt un bou spuse Akky ma gandesc ca intodeauna la trecut, o fi din cauza personalitatii lui AkkyExplozie
-Oricum nu pot schimba trecutul dar pot schimba viitorul ... stiu ca nu voi ave cum sa o readuc pe Hiramekari dar in ultimul timp au inceput sa apara noi membrii .. Iar eu inca sunt slab .. mai e si problema cu 20 de cozi mi-a luat pre multa chackra ultima oara cand am fost la el..

Akky iesi atunci din camera si se duse in vechi camer micuta pe care o avea Hiramekari unde isi tinea lucrurile legate de medicina ...
-Uh ce chestii ciudate ... Ce e asta arata ca Hirameka ... Poate ar trebui sa invat tehnicile de medic alfel nu voi ave sanse sa traies ... chiar daca pe tema asta ne-am certat, fara coasa aia as fii murit ... poate ar trebui sa invat sa fiu un medic ... trebuie sa fie ceva care sa ma ajute aici.

Akky ia un borcan ce ave un fel de ceata verde ... asta folosesc medici atunci cand intind plamele spre tine nu? Akky deschise borcanul puse mana in acea ceata si atunci ii aparu niste arsuri ciudate pe maini
-AAAAAAAAAA!!!!!! LA DRACU !!!! ce e asta?
Sus In jos
 
Nimic nu-mi iese bine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Fanilor :: Universul RPG :: Arhiva RPG :: Naruto & Bleach RPG :: Organizatii :: Pestera Akatsuki-
Mergi direct la: