Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un nou eu..

In jos 
AutorMesaj
Near

Near


Moderator

Mesaje Mesaje : 1386
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Calarasi

Rang RPG Rang RPG : Pirat
Nume personaj Nume personaj : Sharks Hisame
Specie Specie : Înger
Ţara de provenienţă Ţara de provenienţă : Insula din cer

Anime favorit Anime favorit : Final Fantasy
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Un nou eu.. Empty
MesajSubiect: Un nou eu..   Un nou eu.. I_icon112011-08-30, 13:36

Hisame fu adus de catre lupi in templu unde deschisesera o dimensiune care avea antrenamentul ce imi trbuia....
Ramas singur intrun oras pustiu dau de un batran cu un toiag care imi spune:
-vino si iti voi arata ce trebuie sa faci peentru puterea pe care o doresti...Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcS-GdvU5PM844EcJh_P2iI30ymoOYGVSf2omWK0Hvtw9-mDxDBUjw
Eu, curios il urmez si de indata imi arata cinci sigili de elment si un sigiliu absolut..
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcS6nd0wP3tidFgFdjo5WqA9ORKPmsKJqfxQ89OIzREUatTsdW2SgQ
Primul va fi apa....dupa ce spuse asta ma trezesc in Atlandida unde un ninja se antrena..
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcSn0GMq6KmlAhUKJfW8Vo68tb3VhGSW23e0B8VmN_hsgW3f6Vn9Eg
-vino nu te teme spuse el...
Ce trebuie sa fac...?
-trebuie sa iei diamantul de apa care se afla in turnul blestemat...
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcSmqN10RIW8L4d6Ht5pBDnW7eIdXViN-aSK8p8ZCM3V1ZzWx_iG_w
plecand spre turn vad ca tot ce era in jur era albastru...ajuns la turn un monstru imens imi apare in cale singura cale casa trec era sa il dobor....
Stare de demon 1!sharingan activat!
Monstrul ma ataca cu un cero...folosind sharingan il transport in alta dimensiune iar cu mana de otel creez o catana cu care ii tai capul...
A fost usor....isa monstru se regenera...
unul din lupi imi veni in ajutor si distruse monstrul....
-Prima lectie viteza...
inaite sa intru in tur lupul ma invata sa fiu rapid si agil folosind aceste abilitati trec de capcane si ajung la diamant...


A doua dimensiune era pamantul...parasit intre munt trebuia sa gasesc piatra pamantului...
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcS_EqghM4lPZG6x5lrbYEUTlTJEqzDCpUqr_ADGzXheDMsbUpGDlw
aici lupi mau invatat forta si inteligenta lor astfel am gasit si a doua piatra...


A treia dimensiune era cea a fulgerelor....aici eram intro dimensiune plina de electricitate...trebuia sa invat viteza de reactie a lupilor pentru a ma putea feri de fulgere ca sa gasesc piatra fulgerelor....
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcS6ORGX0sZxZrfCoOdS94dt1ClEb3XcoMN95nC3uftUzKWy1QYsqQ
Dupa ce am gasito am fost transportat in dimensiunea yng-yang....


Aici am invatat sa fiu concentrat si sa gandesc limpede....cea ce ma ajutat la gasirea pietrei negre...
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcQ5FCtuTedFKV4Huq2VhMC6PaXgu5GfcTPnlb_EOfJMk_Y3-NM7

a cincea dimensiune a fost cea a focului etern unde am gasit piatra foarte repede....aceasta piatra mi-a completat tebelul...
Un nou eu.. Images?q=tbn:ANd9GcQ3KbuY513YCtSawSAxoXT86xEGLbPpEF-UiDonTbRpTWY2S75X


Ultima dimensiune era o alternativa a dimensiuni noastre....aici batranul mi-a dat culierul eterne care a primit energia pietrelor....Un nou eu.. Unlednqg.th

Dupa ce am prit medalionul am fost teleportat acasa......
Sus In jos
 
Un nou eu..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Fanilor :: Universul RPG :: Arhiva RPG :: Naruto & Bleach RPG :: Padure :: Templul Negru-
Mergi direct la: