Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


http://anime-color.forumz.ro/forum
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ChatChat  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Casa lui Addy

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul
AutorMesaj
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 05:53

Shu isi trage patura peste cap , apoi perna peste patura , apoi pune o ciresica in varf :))
- Nu ma va vedea , voi dormi, voi dormi mult , murmura el.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 05:57

Addy ajunge cu tava in camera si o lasa pe noptiera de langa pat. Ia ciresica si o mananca.
-Rasfatat micut. spuse ea in timp ce incepe sa ridice de pe fata lui teancul de "straturi".:))
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 13:08

Shu mananca in graba apoi face dus. Se imbraca in costumul alb si apoi fuge pentru a indeplini misiunea cu Akatuki.
- Hei , nu uita ca te iubesc ,spuse el disparand pe geam.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 13:54

Addy izbucneste in ras cand ii vede reactia.
-Uhhh... Ce copil. spuse ea in timp ce face ordine in casa.
dupa ce isi termina treaba se hotaraste sa faca ceva cu sigiliul pe care Shu i-l pusese.
Se aseaza pe pat in pozitia de meditatie. Usor se desprinde de "lumea aceea".
Trece treptat constientul anjungand in subconstient. Acolo il intalneste pe Hyro.
I se afiseaza un tunel la capatul caruia era o siluetaCasa lui Addy - Pagina 13 Labirint
Paseste agale indreptandu-se catre acea silueta.
Cand ajunge la capatul tunelului o lumina orbitoare ii inunda fata.
Se afiseaza un tinut al gheturilor cu un tron impunatorCasa lui Addy - Pagina 13 33441177.
H:- Vezi ce a facut prietenul tau cu iadul meu? L-a transformat intr-un tinut al gheturilor. spuse o voce apasata in timp ce Addy simte o rasuflare rece la ceafa.
-H... Hyro. spuse ea inghitind in sec.
Demonul isi puse degetul aratator pe spatele fetei.
H:- Esti cu garda joc, iti dai seama nu? Cu ce scopuri pe aici, au trecut 1000 de ani si ai uitat de acest loc. spuse el in timp ce se teleporteaza pe tron.
-Pai, vreau sa vad ce mai faci si vreau sa vad ce puteri imi poate oferii sigiliul de la Shu. spuse ea in timp ce schiteaza un zambet chinuit.
H:- Inca nu sunt trezite puterile sigiliului, ele se afla in inconstient, este destuol de urat acolo. spuse el in timp ce privea fata. Acolo zace intreaga mea putere de care nici macar nu ai habar. O sa iasa mai greu puterea sigiliului de acolo, dar sti, eu sunt la granita, in subconstient, si daca vreau sa iti las puterile sa iasa... vor iesi la suprafata. spuse el zambind.
-Si ce vrei sa spui cu asta? Nu vei lasa puterea sa ajuga la mine?
H:- O ba da, o voi comprima si o voi lasa sa iasa multa intru cat iti distruga corpul sa explodezi, sa faci bum. spuse el in timp ce zambea malefic.
-Nu ai face asta. marturisii ea in timp ce se apropia de o poarta care separa subconstientul de inconstient.
H:- Nu ai vrea sa intrii acolo, se da o mare lupta in interiorul tau, energia mea vs a prietenului tau grijului.
Cu o miscare de mana Hyro transfosrma peretele despartitor in sticla. Fluxuri imense de chakra intunecata se ciocnea brutal cu chakre de diverse culori.
-Uhhh... si eu sunt atat de linistita si nici macar nu stiu ce se intampla in interiorul meu. spuse ea in timp ce pune mana pe usa impingand-o usor.
H:- Nu ai vrea sa faci asta! spuse Hyro aproape tipand.
-Nu-ti pasa! si intra in inconstient.
O data ce intrase in inconstient trupul ei trece din pozitia de meditatie cazand pe pat in timp ce din gura ei un fir de sange isi face prezenta.
Addy plutea intr-o mare de intuneric. Mici particule de culoari(rosu, verde, violet, galben, portocaliu) dominau intunericul.
-Mda, energia ta si cea primita de la sigiliu. spuse ea in timp ce plutea printe baurile negre care se formau.
O lumina purpurie se apropie incet de Addy atingandu-i usor nasul dupa care se retrage.
-Waaa... ce dragut, insa forbise prea devreme. Intunericul se aduna in jurul ei sugrumand-o iar luminile colorate se propulsau catre ea ca niste ace.
In scurt timp isi face prezenta Hyro scotand-o din inconstient.
H:- Am zis sa nu faci asta. De ce esti atat de incapatanata? spuse el in timp ce ii da drumul.
-Pai, tu esti singurul care ma poate ajuta sa controlez aceasta putere. spuse ea hotarata. Si o veo face, ti prea mult la viata ta.
H:- Mda... probabil ca da. si demonul se retrage pe tronul lui scotand-o din subconstient.
Cat timp fusese "plecata" bataile inimii incetasera acum revenind batand haotic.
Scuipa sange pe gura dupa care isi lasa capul intre perne inchizand usor ochii.
-Sper sa fie bine Shu. si se inchide intr-o sfera de energie care ii curata sangele de la gura si restabilindu-i functiile vitale.
Dupa acest moment de recuperare si ridica voioasa de pe pat si coboara la bucatarie.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 14:29

Kazeshini intra pe geam , materializandu-se.
- Yo , ce faci pustoaico ?
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 14:30

Addy tresare usor.
-Hei... ce cauti tu aici? Unde este Shu? spuse ea in timp ce se ridica in picioare.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 14:43

- Uh .. daca tot intrebi.
Kazeshini il materializa pe SHu , inconstient si cu mana taiata.
- Oh, si nu prea mai vede, spuse Kazeshini mergand spre bucatarie.
- Hmm .. unde tin oare ceaiul ..
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:02

-Ce, naiba ati facut voi? spuse ea panicata in timp ce il vede pe Shu inconstient.
-Firar. si ii da bluza jos.
-Ce rana urata, cum s-a intamplat asta... aaa... ai incurcat-o baiete. spuse ea in timp ce ii observa mana.
Intra in subconstient fara sa il bage pe Hyro in seama.
Trece in inconstient si apuca sever energia verde.
-Am nevoie de tine. spuse ea in timp ce isi schimba infatisarea.Casa lui Addy - Pagina 13 Images?q=tbn:ANd9GcTo_HfwkVzoWggEHiUj4vD6dzjoANCLb0GDHuIcS4AqojFFT_LAtw&t=1
-Sa vedem ce facem cu tine domnule. spuse ea in timp ce ii taie mana de tot.
Cu un jutsu furat de la kage-le din tinutul apei opreste timpul in loc impiedicand sangele sa tasneasca prin casa.
-Sai Sei! spuse ea in timp ce isi tine mainile pe umarul lui. In scurt timp mana se regenereaza aparand.
Casa lui Addy - Pagina 13 Saisei In scurt timp mana se regenereaza.
Timpul incepe sa treaca iar normal.
-Cine ar fi crezut ca voi folosi acest jutsu furat astfel. spuse ea in timp ce isi activa ochii lui Hyro.
Sangele nu circula in mana asa ca ii da un impuls dupa care face o transfuzie improvizata pentru ca pierduse mult sange. Sangele mov trecea repede prin venele lui Shu punandu-i iar functiile vitale in functiune.
-Uhhh... sper sa simti mana. spuse ea ingrijorata in timp ce trece la ochi.
Ii spala sangele de la ochi. Scoat eun pergament rosu pe care scria "Pasarea phoenix"
Isi trece sange pe suprafata pergamentului iar o pasare gratioasa isi face prezenta. Casa lui Addy - Pagina 13 Pasareapheonix
-Sti... poti te rog sa plangi putin pe ochii lui Shu ca sa ii revina vederea? Iar pasarea face cateva ture prin camera si revine la capul lui incepang sa planga.
Ochii lui Shu se umezesc. Dupa ce isi face treaba, pasarea dispare.
-Si acum chakra. si scoate un pergament purpuriu. Isi baga mainile in el scotand o sfera de energie purpurie. O introduce in Shu treptat pentru a nu-i ceda inima.
Dupa o interventie de circa 30 de minute Addy se lasa putin in spate rasufalnd usurata.
-Gata, trebuie sa se trezeasca sa vedem daca i-a revenit complet vederea si daca isi simte mana. spuse ea dupa ce termina de legat nervii la mana.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:10

Shu se ridica mecanic scotand sabia.
- Acum o sa termi... ce?
Privi panicat in jur observand ca e in casa. Ultimul lucru care si-l aducea aminte era ca se afla in lumea Manipura si folosise pentru prima data Bankai.
- Chiar esti cel mai bun doctor, spuse Shu dupca cateva momente de tacere in care analiza ce s-a intamplat.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:21

Addy isi ridica mana la frunte dupa care cade pe canapea.
-M-ai speriat ingrozitor. Poti vedea? Iti simti mana? intreba ea ingrijorata in timp ce revine langa el.
Inca avea ochii lui Hyro activati. Observa o problema la sange.
-Ar trebui sa servesti niste sange de la mine, ai pierdut foarte mult in lupta si se regenereaza mai greu. spuse ea in timp ce revine la forma normala.
De pe tronul lui, Hyro scoate un raget infricosetor care o determina pe Addy sa tremure usor.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:25

- De la tine? si tu esti slabita.. hmm .. facem o chesti draguta! exclama Shu.
Kazeshini apare in camera folosind Rebirth si Tia Kaze ca sa ii refaca puterile lui Addy. Shu se apropie de ea si isi infige coltii in gatul ei. Soarbe sange ..
"E mai bun ca niciodata, sau doar sunt prea slabit? Tsss.. oricum imi place"
Cand termina ii linge usor rana pentru a opri sangerearea. Isi misca limba pe gatul ei, strecurandui-o printre buze si invartind-o usor spre dreapta.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:35

Addy rasufla usurata cand isi simtea sangele absorbindu-se.
Cu un fard discret in obraji isi ridica mainile luandu-l in brate.
"Uhhh... ce speriata am fost"
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:44

Shu continua sa isi invarta limba formand un cerc cu al ei.
"Cum sa ii spun ca am murit acum doua ore si dupa am revenit la viata .. hmm .. cred ca nu are efecte asupra ei daca mor in Manipura.. sau poate stia ca voi invia.. tss.. e ok .. e ok .. e... da e ok."
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:46

Addy incheie sarutul cu buza lui inferioara prinsa de catre dintii ei tragand usor.
-Sa sti ca m-ai super speriat.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:49

- Sincer..si eu m-am super speriat. As fi vrut sa ma pot vindeca singur pe drum , dar ochii.. nici nu credeam ca voi mai vedea vreodata , iar mana... m-as fi transformat in Hollow, dar nimic nu imi garanteaza ca pot reveni la normal si nu o sa raman un monstru pentru tot restul vietii, spuse Shu dintr-o suflare.
- Deci .. imi pare rau ca te-am speriat, adauga el in timp ce o mangaia pe obraz.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:54

Addy zambeste usor.
-Uhhh... a fost un soc. Am fost super speriata si nu mai face asta. spuse ea in timp ce privea imbufnata.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 15:58

- Hei, sa sti ca nu m-am spintecat de unul singur.. de fapt teoretic m-am spintecat de unul singur, adica eu mi-am taiat mana si mi-am pierdut vederea in mod inentionat .. dar daca nu faceam asta acum as fi fost mort, spuse Shu ridicandu-se si plimbandu-se prin camera, in timp ce se scarpina pe obraz.
- Misiunile Kage-lui sunt idioate, colegul meu de misiune mai mult m-a incurcat..tss..
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 16:02

-Am gatit niste paste, vrei? spuse ea in timp ce se duce la bucatarie.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 16:06

- Nu mersi, vampirii nu mananca , raspunse sec Shu.
- Dar pot sta cu tine pana papi si apoi ... ahh .. ma duc sa fac un dus, spuse Shu.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 16:10

Addy pune doua cesti de ceai negru.
-Pai eu nu mananc, adica am mancat. spuse ea in timp ce vine cu doua cesti de ceai.
-Vrei? si ii intinde o ceasca.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 16:12

Shu fuge sa faca dus si revine in doar cateva secunde multumindu-i vrajitorului timpului.
O ridica pe Addy in brate, iar cestile de ceai le face sa leviteze pana in camera. O schimba de haine apoi o baga in pat si o inveleste si se schimba si el.
- Uhh... o sa ..
SHu adoarme.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-04, 16:15

Addy il saruta usor pe frunte si trage patura peste el.
-Uhhh.... este obosit. si adoarme si ea.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-06, 06:59

Shu se super trezeste intr-o dimineata super insorita. Trage super draperia si se super duce la baie sa se super spele pe fata si etc.
Se super intoarce schimbandu-se de super pijamalele sale.
- Hei , super iubita mea, ar trebuii sa te super trezesti, spuse el super asezandu-se in pat si super sarutand-o,,

"Uh, ce super"
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
addy

addy


Membru

Mesaje Mesaje : 382
Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Un loc unde soarele nu topeste zapada.

Anime favorit Anime favorit : Naruto, Kuroshitsuji
Manga favorită Manga favorită : Naruto


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-06, 07:04

Addy ridica capul de pe perna mecanic.
-Aaaa... dorea sa mai spuna ceva dar nu reusise. Isi freaca incet ochii incercand sa spuna ceva dar renunta revenind in pat.
Sus In jos
Shaoran

Shaoran


Membru

Mesaje Mesaje : 508
Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 30
Localizare Localizare : Sub cerul micului Paris


Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon112011-03-06, 07:07

Shu se intinde in pat langa ea , si isi plimba limba pe gatul ei, sorbind putin sange. Isi plimba limba pe gatul ei , apoi ajunge la buze, si o strecoara printre ele , invartind-o.
Inchide ochii miscandu-si mana pe abdomenul ei.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/EscapeRecordsTV?feature=mhum
Continut sponsorizat





Casa lui Addy - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Casa lui Addy   Casa lui Addy - Pagina 13 I_icon11

Sus In jos
 
Casa lui Addy
Sus 
Pagina 13 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Casa lui Mayesha
» Casa dulce casa.
» Casa lui Natsu
» Casa lui Dastan
» Casa lui Nagashi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Fanilor :: Universul RPG :: Arhiva RPG :: Naruto & Bleach RPG :: Satul :: Casele-
Mergi direct la: